Drone me Kamera 4K Model K7

3,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
Drone me Kamera 4K Model K7

Drone me Kamera 4K Model K7

Ky dron me kamera ofron një eksperiencë të jashtëzakonshme për entuziastët e fluturimeve. Modeli K7 vjen me karakteristika të shquara për një përvojë tërheqëse.

Karakteristikat:

 • I pajisur me 4 motorrë të fuqishëm që mundësojnë fluturim të shpejtë.
 • Telekomandë komandimi në distancë e pajisur me mbajtëse telefoni.
 • Droni është i pajisur me 2 kamera me kualitet të lartë 760p.
 • Në aplikacion ju mund të ndryshoni kameran ballore dhe të poshtme.
 • Aplikacioni i posaçshëm mundëson bërjen e fotove dhe videove në distancë.
 • Kontrollim i kameras nga telekomanda dhe nga aplikacioni.
 • Dron i palosshëm.
 • Lehtësisht i përdorshëm dhe i transportueshëm me anë të çantës së transportit.

Ky dron ofron mundësi të pasura për kreativitetin tuaj në fotografi dhe videografi ajrore. Ndonjëherë aventura është më afër se sa mendoni!
Brand
ShikoCmimin Gadget
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Marka
K7
Modeli
Drone me Kamera
Lloji
4k
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni