Drite LED per Tualetin me sensor

00008811
590 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Dritë LED me sonsor për Tualetin.

Karakteristikat:

 • Lehtësisht të përdorshme.
 • Ka opsione të ndryshme dritash.
 • Dritat zgjidhen duke shtypur butonin.
 • Vjen në dy modele, me 8 ngjyra ose me 16 ngjyra.
 • Fuqizohet nga tre bateri 1.5V (nuk përfshihen në paketim).Dritë LED me Sensor për Tualet

Dritë LED me Sensor për Tualet

Dritë LED me Sensor për Tualet është një zgjidhje moderne dhe e rehatshme për tualetin tuaj. Me opsionet e ndryshme të dritave dhe fuqizimin e thjeshtë me bateri, ky produkt sjell një ndriçim të butë dhe ambiental  në tualet.

Karakteristikat:

 • Lehtësisht të përdorshme.
 • Ka opsione të ndryshme dritash.
 • Dritat zgjidhen duke shtypur butonin.
 • Vjen në dy modele, me 8 ngjyra ose me 16 ngjyra.
 • Fuqizohet nga tre bateri 1.5V (nuk përfshihen në paketim).


Opsioni për zgjedhjen e ngjyrave bën që kjo dritë të përshtatet me preferencat tuaja dhe të krijojë një atmosferë të këndshme në tualet. Lehtësisht të përdorshme dhe me dizajn modern, kjo dritë LED me sensor është një shtesë e shkëlqyer për tualetin tuaj.

Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Modeli
Drite LED me sensor
Materiali
Plastike ABS
Tensioni
Bateri 12v
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni