Drite Led per Servise WorkLight Elektrik Led i Rikarikueshem USB

E618007
1,200 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Drite Led per Servise WorkLight Elektrik Led i Rikarikueshem USB

Karakteristikat:

 • Fuqia: 5W.
 • Material abs, tejet rezistent.
 • I pershtashshem per pune ne servise mirembajtjen e makines dhe kamping
 • Bateri 18650 litiumi me kapacitet 1800mAh.
 • Karikohet për 2 orë.
 • Mban karikim për 3 deri në 6 orë.
 • Ka kokë të rrotullueshme 360°.
 • Me magnet në pjesën e poshtme.


Dritë LED për Servisë WorkLight Elektrik LED i Rikarikueshëm USB

Dritë LED për Servisë WorkLight Elektrik LED i Rikarikueshëm USB

Karakteristikat:

 • Fuqia: 5W.
 • Material abs, tejet rezistent.
 • I përshtatshëm për punë në servisë, mirëmbajtjen e makinës dhe kamping.
 • Bateri 18650 litiumi me kapacitet 1800mAh.
 • Karikohet për 2 orë.
 • Mban karikim për 3 deri në 6 orë.
 • Ka kokë të rrotullueshme 360°.
 • Me magnet në pjesën e poshtme.

Dritë LED për Servisë WorkLight është një zgjidhje e shkëlqyeshme për situata të ndryshme pune. Me fuqi të mjaftueshme 5W dhe bateri të rikarikueshme, kjo dritë është ideale për shërbime të ndryshme duke përfshirë mirëmbajtjen e makines, punën në servisë, dhe kampingun.

Kokë e rrotullueshme 360° dhe magnet në pjesën e poshtme e bëjnë këtë dritë të përshtatshme për përdorim në ambiente të ndryshme. Karikimi shpejtë dhe kapaciteti i mirë i baterisë sigurojnë një burim drite të qëndrueshëm për periudhë të gjatë pune.

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni