Drite Led per Pune 1200 Lumen Rikarikueshme Usb

scE181633
1,000 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Drite Led per Pune 1200 Lumen Rikarikueshme Usb

Karakteristikat:

 • Material abs, rezistent kundër pikave të ujit.
 • Fuqia e ndriçimit: 800 - 1200 lumen.
 • I pajisur me magnet dhe çengel që rrotullohet 360°.
 • Karikohet me anë të fishës microUSB.
 • Përmasat: 30 x 5.5 cm.
 • Pesha: 235 gram.Drite Led per Pune 1200 Lumen Rikarikueshme Usb

Drite Led per Pune 1200 Lumen Rikarikueshme Usb

Karakteristikat:

 • Material: abs, rezistent kundër pikave të ujit.
 • Fuqia e ndriçimit: 800 - 1200 lumen.
 • I pajisur me magnet dhe çengel që rrotullohet 360°.
 • Karikohet me anë të fishës microUSB.
 • Përmasat: 30 x 5.5 cm.
 • Pesha: 235 gram.

Drita Led per Pune 1200 Lumen Rikarikueshme Usb është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ndriçim në ambiente pune, ofron  një fuqi të lartë ndriçimi dhe dizajni i përshtatshëm për përdorim të lirë.

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni