Drite Led me Sensor Automaktik

O389755
900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Drite Led me Sensor Automatik

Drite Led me Sensor Automatik

E pajisur me sensor, kjo dritë LED karikohet me anë të fishës type-c dhe mund të ngjitet kudo. Ka tre modalitete të ndryshme për dritën: të vazhdueshme, sensor nate, sensor dite.

 • Gjatësia: 20cm.
 • Fuqia: 2W.
 • Voltazhi: 5V.

Paketimi përmban:

 • Shufrën e dritës.
 • Katër ngjitëse me magnet.
 • Fishën e karikimit.

Drita Led me Sensor Automatik është zgjedhja ideale për përdorim në ambiente të ndryshme, duke ofruar një zgjedhje të përshtatshme dhe efikase për ndriçim.

Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Automatic Closet LED Light
Lloji
Drite Led me Sensor
Permasat
Permasat (W x H x D)
20cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni