Drite Led Kunder Mushkonjave dhe Insekteve e Karikueshme

scD226840571
1,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

BrandAll Brands MarkaDrite Led Kunder Mushkonjave


Dritë Led kundër Mushkonjave dhe Insekteve e Karikueshme

Dritë Led kundër Mushkonjave dhe Insekteve e Karikueshme

Luftoni mushkonjat dhe insektet në mënyrë efikase me Dritën Led kundër Mushkonjave dhe Insekteve, një zgjedhje e fuqishme dhe e karikueshme.

Karakteristikat Kryesore:

 • Fuqia e llambës: 3W.
 • Fuqia e vrasëses së mushkonjave: 1.2W.
 • Voltazhi: 600V.
 • Kapaciteti i baterisë: 2200mAh.
 • Dritë me ngjyrë vjollcë për të tërhequr mushkonjat dhe insektet.
 • Voltazh i lartë shkarkohet sapo mushkonja futet brenda llambës.
 • Llamba karikohet me anë të fishës USB dhe me anë të panelit diellor.
 • Mundëson ndriçim si dritë emergjence prej 100 lumen.
 • Ndriçon për rreth 16 orë me një karikim të plotë.
 • E përdorshme për kamping dhe në shtëpi.

Pajisja ofron një zgjidhje të inovativë për të mbrojtur hapësirën tuaj nga mushkonjat dhe insektet. Luani rolin tuaj në mbrojtjen e mjedisit tuaj me këtë dritë të avancuar dhe e përdorshme.

Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Marka
Drite Led Kunder Mushkonjave
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni