Drejtues per Shpinen

6953569001077
900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandAll Brands MarkaReal DoctorDrejtues Shpine Real Doctors

Drejtues Shpine Real Doctors

Zvoglo dhimbjet dhe përmirëso qëndrimin me Drejtuesin e Shpinës nga Real Doctors. Këtë produkt inovativ është i dizenjuar për të ofruar rehati dhe mbështetje në mënyrë efikase, duke siguruar një eksperiencë të paharruar përmirësimi të shëndetit të shpinës suaj.

Cfare e ben te vecante kete Drejtues Shpine?

 • E rehatshme për tu veshur.
 • Përmirëson qëndrimin dhe lehtëson dhimbjet.
 • Dizajn i dyfishtë me dy pllaka mbështetëse që siguronë përmirësimin e qëndritmit tuaj.
 • Përshtatet në mënyrë të përsosur nën rrobat tuaja.
 • E përshtatshme për femra dhe meshkuj.
 • Masat në gjendje: S, L, XL, XXL.

Drejtuesi i shpinës Real Doctors është një zgjidhje e shkëlqyeshme për ata që kujdesen për shëndetin e shpinës së tyre. Bliani tani dhe përjetoni ndryshimin pozitiv që ky produkt mund të sjellë në jetën tuaj.

Brand
All Brands
Size
Small
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Ngjyra
Zeze
Marka
Real Doctor
Modeli
Drejtues Shpine
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni