Dispender Uji Pompe Elektrike Aparat per Mbushjen e ujit

00005137
600 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime Dispender Uji Pompe Elektrike

Dispender Uji Pompe Elektrike

Cfare e ben te vecant Dispenderin e Ujit Elektrik?

 • Ideale për zyra, dyqane, spitale, klinika mjekësore, ambient shkolle apo kuzhinë.
 • Me shtypjen e një butoni ju mund të nxirrni ujë në çdo kohë që ju dëshironi.
 • Ndërtuar nga materiale të sigurta, dhe është rezistente ndaj gërvishtjeve.
 • Ka tub dalës prej çeliku inoksi.
 • Tension DC: 5V.
 • Bateri e rikarikueshme, me kapacitet 1200mAh.

Dispenderi i ujit me pompë elektrike ofron lehtësi dhe përshtatshmëri për përdorim në shumë ambiente të ndryshme. Bliani tani për një burim të lehtë të ujit në çdo kohë.

Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Dispender
Lloji
Aparat Pompe per mbushje uji

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni