Dekantues Vere Magic Dekanter

00009383
950 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 
Dekanter Vere Modern

Dekanter Vere Modern

AJERIM MË SHPEJTË: Me dizajnin e tij unik, ky dekantues transparent lejon verën tuaj të kuqe të marrë frymë menjëherë dhe e ajros atë në sekonda më të përshtatshëm se ajrosësit konvencionalë.

Dizajni Superior: Dy kanalet e ajrit lejojnë që ajri të kalojë për të ajrosur më mirë verërat, filtri rrjetë mund të filtrojë sedimentin dhe kapja e gomës kontribuon në një kapje që nuk rrëshqet.

MATERIAL PREMIUM: Aeratori është prej akrilik të kategorisë ushqimore dhe është transparent dhe i qëndrueshëm, ndërsa baza e tij që nuk rrëshqet ka qëndrueshmëri të fortë kimike. Do të jeni të sigurt që do të shijoni argëtimin e ajrit për shumë vite.

No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni