Craftenwood

Depilator Braun Silk epil 1 - ShikoCmimin
Ulje 20%
Në gjëndje
4,900 L 3,900 L
Ju kurseni: 1,000 L
Depilator Braun Silk epil 1 Depilator per femra e markes Braun model Silk Epil 1 I dizenjuar te perdoret lehtesisht  per cdo pjese te trupit. Me nje sistem stimulues e masazhues te lekures dhe i pajisur me  20 piskatore. Heq butësisht edhe qimet më të shkurtra qe nga rrënja.Ne...
KushtetE re MarkaBraun
Depilator Elektrik per Femra 5 ne 1 Geemy GM-7003 - ShikoCmimin
Ulje 24%
Në gjëndje
4,600 L 3,500 L
Ju kurseni: 1,100 L
Depilator Elektrik per Femra 5 ne 1 Geemy GM-7003 Epilator profesional per femra Gemei 5 në 1 Teknologji e lartë për këmbët, trupin dhe fytyrën me furçë dhe masazhues eksfolletor trupi Depilator per Fytyren Kokë eksfoliator Kokë masazhi Kokë epilatori Kokë rroje Kokë për heqjen...
KushtetE re MarkaGeemy
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 3500L
  • 3900L
Shitesi
Transport Falas