Cante Organizuese Portative per Kozmetike

00009148
1,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Cante Praktike Organizuese Portative per Kozmetike

Karakteristikat:

 • Është shumë praktike, e lehtë për tu mirëmbajtur.
 • E përshtatshme për udhëtime si dhe për të marrë me vete sendet tuaja të makeupit edhe në përditshmëri.
 • Përmasat: 23 x 9.5 x 17 cm.
 • Mund të paloset duke u shndërruar në një çantë tëngjashme me një valixhe.
 • Ndërtuar me material lëkure.
 • Peshon: 530 gram.
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Modeli
Cante Organizuese portative

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni