Makine rroje VGR V-275

V-275
3,900 L
3,500 L
Ju kurseni: 400 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandVGR MarkaVGR

Makine rroje VGR V-275

Makine rroje VGR model V-257

Karakteristika

 • Përmasat e trupit: 15.6x4.1x3.6cm
 • Koha e përdorimit: 180 minuta
 • Tensioni: 100-240V
 • Fuqia: 8W
 • Modaliteti i furnizimit me energji elektrike: USB i rikarikueshëm
 • Mënyra e pastrimit: lani kokën e thikës me ujë
 • Kapaciteti i baterisë: 1200mAh
 • Materiali i kokës prerëse: çelik inox
 • Teh titani i importuar, dizajn i përbërë me dy shtresa, cilësi e fortë dhe jetë e gjatë, përdorimi afatgjatë nuk ndryshket ose nxehet
 • Është shumë i përshtatshëm për udhëtime dhe ruajtje në shtëpi, dhe mund të përballojë lehtësisht çdo rast

Aksesorët: 

 1. Kabllo karikimi USB x1, 
 2. krehër limit x3 (1/2/3), 
 3. furçë pastrimi x1, 
 4. manual anglisht x1, 
 5. mbulesë mbrojtëse e kokës prerëse x1

Brand
VGR
EAN
V-275
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
VGR
Modeli
V-275
Lloji
Makine rroje
Materiali
Celik Inox
Fuqia
12v-40w
Tensioni
Elektrik 220-240v
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni