Makine Rroje dhe Qethese 3in1 | Gemei GM-589

GM-589
Na kontaktoni për një çmim
Në gjëndje
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 
BrandGemei MarkaGemei

Makine Rroje dhe Qethese 3in1 | Gemei GM-589

Funksionet :

  • Makine rroje per mjekrren ( koke per zero te forte )
  • Qethjen dhe stilimin e flokeve
  • Pastrimin e zonave te veshit dhe hundes

Makine Rroje + Qethjeje + Pastrimi nga ShikoCmimin

Brand
Gemei
EAN
GM-589
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
Gemei
Modeli
GM-589
Lloji
Makine Rooje
Materiali
Celik Inox
Fuqia
40w
Tensioni
12v
Find similar

No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni