Depilator per Femra | Surker SK-505

SK-505
1,790 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Depilator per Femra | Surker SK-505

Depilator per pastrimin e qimeve i markes Surker.

Disqet e vetme për heqjen e qimeve heqin edhe qimet 0,5 mm.
 
Karakteristikat e përgjithshme:
 

 • Fuqia: 3 W;
 • Tensioni: AC 110-220 V 50-60 Hz;
 • Treguesi LED ndezur / fikur;
 • Furçë e vogël pastrimi për të hequr qimet nga disqet e epilatorit;
 • 36 koka të dyfishta;
 • Dritë;
 • 2 hapa;
 • Vendosje shtesë e shpejtësisë për tela të hollë dhe zona të vështira për t'u arritur;
 • Ngjyra: E bardhë / Rozë.


Brand
All Brands
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni