Depilator Braun Silk epil 1

silk-epil-1
4,900 L
3,900 L
Ju kurseni: 1,000 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 
BrandAll Brands MarkaBraun

Depilator Braun Silk epil 1

Depilator per femra e markes Braun model Silk Epil 1

I dizenjuar te perdoret lehtesisht  per cdo pjese te trupit. Me nje sistem stimulues e masazhues te lekures dhe i pajisur me  20 piskatore. Heq butësisht edhe qimet më të shkurtra qe nga rrënja.Ne paketim perfshihet furce per pastrimin e depilatorit dhe karikues.

Makine Depilimi per Femra Braun

  • Marka: Braun
  • Lloji: Silk epil 1
  • Modeli: Depilator elektrik


Brand
All Brands
EAN
silk-epil-1
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
Braun
Modeli
silk-epil-1
Lloji
Depilator Elektrik
Materiali
Plastik
Fuqia
12v-40w
Tensioni
220-240v
Find similar

No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni