Tharese Flokesh | Lexical LHD-5008

LHD-5008
1,990 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandLexical MarkaLexical

Tharese Flokesh | Lexical LHD-5008

Tharëse flokësh inovative e markës gjermane - Lexical.

Karakteristika:

 •  Fuqia - 2200 W
 •  2 shpejtësi dhe 3 çelësa ngrohjeje
 •  Funksioni i ajrit të ftohtë
 •  Jetëgjatesi e motorrit
 •  Zhurmë e ulët
 •  Mbrojtje nga mbinxehja
 •  Grykë formësimi dhe difuzori

Brand
Lexical
EAN
LHD-002
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Lexical
Modeli
LHD-002
Lloji
Tharese Flokesh
Materiali
PC plastike
Fuqia
2200w
Tensioni
240v
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni