Tharese Flokesh | Kenwood

KE-8809
1,900 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 
BrandKenwood MarkaKenwood

Tharese Flokesh Kenwood

Tharese Flokesh Kenwood model KE-8809

Tharese Flokesh Profesionale

Tharese flokesh profesionale Kenwood Ke-8809 super e fuqishme me fuqi 5000w. Pajisur me koke per tharje dhe drejtim flokesh gjithashtu dhe me difuzorin per kacurrela.

 Tre nivele temperature dhe 2 nivele shpejtesie dhe mbrojtje nga mbinxehja.

Brand
Craftenwood
Color
Black
EAN
KE-8809
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
Kenwood
Modeli
KE-8809
Lloji
Tharese Flokesh
Materiali
Plastik
Find similar

No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni