Tharese Flokesh | DSP Mo 30089

Mo 30089
2,490 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandDSP MarkaDsp

Tharese Flokesh | DSP Mo 30089

Tharese Flokesh e markes DSP Model 30089 eshte zgjidhja me e mire per te dizenjuar dhe stiluar floket ne jeten e perditshme. E dizenjuar me teknologji qeramike dhe jonike për të reduktuar dëmtimin e flokëve dhe djegjen e padëshiruar duke ofruar flokë mahnitës dhe me shkëlqim. 

Tharese Flokesh Profesionale 

 • Tharese Flokesh Profesionale E dizenjuar me teknologjinë Ionic, kjo lloj tharëse flokësh mund të zvogëlojë dëmtimin e flokëve dhe djegjen e padëshiruar, ndërsa jep flokë mahnitës dhe me shkëlqim, duke i lënë flokët me shkëlqim dhe të butë.
 • 3 nivelet e nxehtësisë dhe 3 shpejtësisë lejojnë zgjedhje maksimale për rregullimin e tharjes. Me tre cilësime të ndryshueshme të nxehtësisë dhe dy cilësime të shpejtësisë të dizajnuara në mënyrë efektive, tharësja mund të përdoret për tharje dhe stilim profesional.
 • Filtri i lëvizshëm i ajrit e mban tharësen tuaj të punojë me efikasitet maksimal dhe është i lehtë për t'u pastruar.
 • Për të ndihmuar në reduktimin e dëmtimit që mund të shkaktohet nga nxehtësia, ofrohet një modalitet i goditjes së ftohtë, i cili gjithashtu mund të jetë i dobishëm në reduktimin e dëmtimit të flokëve.


Karakteristika :

 • Marka: DSP
 • Modeli: Mo-30089
 • Lloji: Tharese Flokesh
 • Fuqia : 2000W
 • Tensioni: 240V


Tharese Flokesh Profesionale DSP nga ShikoCmimin.al

Brand
DSP
Color
Black
EAN
Mo-30089
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
Dsp
Modeli
Mo-30089
Lloji
Tharese Flokesh
Materiali
Plastik
Fuqia
2000w
Tensioni
220v
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni