Tharese Flokesh - DSP 30088

DSP-300088
2,390 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 
BrandDSP MarkaDsp

Tharese Flokesh -DSP 30088

- Tharëse flokësh me dy drejtime 2200W DSP nuk është vetëm e bukur në dizajn, por edhe me ngjyra delikate dhe e jashtëzakonshme në përdorim, nuk ju zhgënjen vërtet.
- Sapo zotëroni një tharëse flokësh të nivelit të lartë DSP 30088, nuk do t'ju duhet të shqetësoheni nëse flokët tuaj janë të dobët, të djegur ose të thyer - ky është një shqetësim i zakonshëm për të cilin kujdesen vajzat që përdorin makineri të zakonshme.
Krijon një rrymë ajri të ftohtë, nuk i tharë apo djegur flokët, duke ju dhënë paqe mendore për t'u përdorur
- Me një dizajn modern dhe aftësi të fryrjes në dy drejtime, tharësja e flokëve DSP 30088 e nivelit të lartë ka një kapacitet të fuqishëm funksionimi 2200 W dhe në të njëjtën kohë nxjerr një rrymë ajri të ftohtë dhe që nuk ngroh sepse makina nuk ka efekt nxehtësie duke djegur telin e rezistencës së brendshme
- Produkti përmirëson funksionin e ftohjes dhe stabilizimit të temperaturës, që flokët të ruajnë lagështinë dhe butësinë e tyre natyrale, duke ju ndihmuar të mos shqetësoheni më për problemin e rënies së flokëve, ngatërrimit dhe djegies.
- Është gjithashtu për shkak të aftësisë për të krijuar këtë ajër të ftohtë që tharësja DSP 30088 konsiderohet një linjë produktesh të nivelit të lartë që jo vetëm mbron flokët tuaj nga dëmtimet e shkaktuara nga tharëset e nxehta konvencionale, por gjithashtu ju ndihmon të krijoni lehtësisht modele flokësh që kërcejnë sipas preferencat tuaja.
- Produkti ju ndihmon të rregulloni lehtësisht modelin e flokëve që dëshironi.
Dizajni i tharjes në dy drejtime me 3 mënyra ngrohjeje
- Tharëse flokësh DSP 30088 konsiderohet një produkt i nivelit të lartë që përdoret zakonisht në sallonet profesionale, mbështet tharjen në dy drejtime dhe 3 mënyra inteligjente të ngrohjes.
- Mund të rregulloni lehtësisht 2 shpejtësi të erës si dhe të zgjidhni për vete 1 nga 3 mënyrat e temperaturës që i përshtaten nevojave tuaja: e ngrohtë, e nxehtë dhe e ftohtë.

Brand
DSP
Color
Black
EAN
DSP-30088
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
Dsp
Modeli
DSP-30088
Lloji
Tharese Flokesh
Materiali
Plastik
Fuqia
2200w
Tensioni
220-240v
Find similar

No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni