Stilues Flokesh | Lexical LAS-5202 6in1

LSS-5202
2,400 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 
BrandLexical MarkaLexical

Stilues Flokesh 6 ne 1 -Lexical LSS-5202

Stilues Flokesh 1000W Për burra dhe gra multifunksionale

Kjo është risia për të provuar, furça revolucionare që të gjithë po e perdorin.

Mos u lodhni , zgjidhni këtë furçë rregulluese dhe ngrohëse për të drejtuar flokët tuaj në kohë rekord. Shumë praktike, puna e parukerisë do të jetë vetëm një kujtim i keq.

Furça arrin temperaturën ideale në sekonda, duke ju lejuar të arrini shpejt stilin e dëshiruar.

Stilues per Kacurrela

Furça e drejtimit është midis furçës klasike, furçës së ventilimit dhe pjastres drejtuese. Përdoret si një furçë flokësh dhe ju lejon të dstiloni flokët tuaj në vetëm pak minuta, ashtu si furça e ventilimit.

Nxehtësia e kësaj pajisjeje elektrike e bën të lehtë tharjen me furçë. Për t'u përshtatur me të gjitha llojet e flokëve, furça ka disa nivele të temperaturës.

Për shembull, temperatura në furçën e drejtimit mund të variojë nga një minimum prej 130°C deri në një maksimum prej 200°C. Pra, ju takon të zgjidhni temperaturën sipas llojit të flokëve dhe modelit të dëshiruar të flokëve. Sa më i lartë të jetë, aq më shumë mund të drejtoni flokët.

Kjo është e përshtatshme për gratë që kanë flokë kaçurrelë dhe të dredhur. Një temperaturë e ulët është më se e mjaftueshme për të stiluar gjatësinë e saj dhe për të hequr kërcellin.

Temperatura në furçën e drejtimit: minimumi 130°C deri në maksimum 200°C.
Karakteristikat: 6 funksione
Funksioni i mbylljes automatike
Fuqia: 1000 W
Frekuenca: 220V 50Hz
Koha optimale e stilimit: 3-5 min
Dimensionet e penelit: 25cm
Më efikase në energji dhe më miqësore me mjedisin
Plotësisht i pajtueshëm me të gjitha llojet e produkteve për stilimin e flokëve

Brand
Lexical
EAN
LSS-5202
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
Lexical
Modeli
LSS-5202
Lloji
Stilues Flokesh
Fuqia
1000w
Tensioni
200v
Find similar

No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni