Pjaster Flokesh | Sokany HS-954

HS-954
1,900 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandSokany MarkaSokany

Pjaster Flokesh Sokany HS-954

Pjaster per shtrirjen e flokeve e markes Sokany model HS-954

Pllakë e fortë qeramike, zbut flokët lehtësisht dhe nuk i dëmton flokët. Pllaka mikro-qeramike prodhon nxehtësi infra të kuqe për të mbrojtur shkëlqimin e flokëve. I përshtatshëm për shumicën e llojeve të flokëve, nga flokët e dobët dhe të hollë deri te flokët me onde dhe të trashë

Pjaster per drejtimin e flokeve

Gjithcka qe ju duhet per floke te drejte ne kohe te shkurter.Tashme mund ta merrni me vete kudo qe te udhetoni fale permasave te saja.

Karakteristika

 • Marka: Sokany
 • Numri i modelit: HS-954
 • Tharëse flokësh: drejtues flokësh
 • Madhësia e produktit: 34 x 12 cm
 • Pesha e produktit: 0.57 kg
 • Detajet: Pllakë e fortë qeramike, zbut flokët lehtësisht dhe nuk i dëmton flokët. Pllaka mikro-qeramike prodhon nxehtësi infra të kuqe për të mbrojtur shkëlqimin e flokëve. I përshtatshëm për shumicën e llojeve të flokëve, nga flokët e dobët dhe të hollë deri te flokët me onde dhe të trashë


Brand
Sokany
Color
Black
EAN
Hs-954
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
Sokany
Modeli
Hs-954
Lloji
Pjaster Flokesh
Materiali
Plastike ABS,qeramike
Permasat
Pesha
0.57kg
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni