Pjaster Flokesh | Gemei GM-419

GM-419
1,980 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 
BrandGemei MarkaGemei

Pjaster Flokesh | Gemei GM-419

Pjaster per shtrirjen dhe drejtimin e flokeve e markes Gemei model GM-419

Shtrini floket ne nje kohe te shkurter dhe duke i mbrojtur  ata nga djegja fale teknologjise inovative te ngrohjes me rreze infra te kuqe dhe veshja e saj me titan.

Pjaster Flokesh Profesionale

Drejtues profesional i flokëve Gemei Gm-419, veçoria e këtij rregulluesi është veshja me titan. Veshja e titanit siguron një rezultat njëqind për qind - flokë krejtësisht të drejtë, por në të njëjtën kohë, pajisja nuk i dëmton ata.

Pllakat e titanit nxehen sa më shpejt që të jetë e mundur në temperaturën e specifikuar. Nxehtësia shpërndahet në mënyrë të barabartë në të gjithë sipërfaqen e pllakave. Procedura e drejtimit është shumë e shpejtë. Janë hekurat e veshur me titan që përdoren nga profesionistët e parukerisë.


Brand
Gemei
EAN
GM-419
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
Gemei
Modeli
GM-419
Lloji
Pjaster Flokesh
Materiali
Veshje Titani
Find similar

No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni