Kreher Pjaster per Meshkuj

MOD-001
900 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 

Pjaster per Mjekren

Pjaster per Mjekren Modeling Comb

BrandAll Brands MarkaModeling Comb

Pjaster per Meshkuj Modeling Comb

Pjaster per meshkuj shume praktike per te shtrire modeluar floket dhe mjekrren.

Kreher  per Mjekrren 

Gjithashtu me kete  kreher  mund te stiloni dhe mjekrren ne menyre perfekte

Pjaster per mjekrren nga ShikoCMimin

Brand
All Brands
Color
Black
Size
Small
EAN
Mod-001
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
Modeling Comb
Lloji
Pjaster /Kreher
Materiali
Plastike ABS
Find similar

No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni