All Brands

Brande te ndryshme nga ShikoCmimin
Depilator Brown - ShikoCmimin
Ulje 20%
Në gjëndje
4,900 L 3,900 L
Ju kurseni: 1,000 L
Depilator Braun Silk epil 1 Depilator per femra e markes Braun model Silk Epil 1 I dizenjuar te perdoret lehtesisht  per cdo pjese te trupit. Me nje sistem stimulues e masazhues te lekures dhe i pajisur me  20 piskatore. Heq butësisht edhe qimet më të shkurtra qe nga rrënja.Ne...
KushtetE re MarkaBraun
Në gjëndje
1,790 L
Depilator per Femra | Surker SK-505 Depilator per pastrimin e qimeve i markes Surker. Disqet e vetme për heqjen e qimeve heqin edhe qimet 0,5 mm.   Karakteristikat e përgjithshme:   Fuqia: 3 W; Tensioni: AC 110-220 V 50-60 Hz; Treguesi LED ndezur / fikur; Furçë e vogël...
Në gjëndje
12,900 L
Ekspres Kafeje Crema Coffe Ekspres kafeje ideal per perdorime te ndryshme si per zyra ose ambiente pune . Ekspres Kafeje per Shtepi Crema Ideal per amvisat e kafes qe duan te shijojn nje ekspres ne Shtepi. Karakteristikat : Marka: Crema Coffe Lloji : Ekspres per kafe...
KushtetI Ri MarkaCrema Coffe
Flawless Facial Hair Remover | Epilator per fytyren Pastrues qimesh per fytyren me teknologji inovative që e gjithë fytyra juaj të jetë pa qime, më e butë dhe pa asnjë lloj acarimi. Veçanërisht, kjo pajisje elektrike përmban një teknologji mikroskopike të tjerrjes që heq edhe qimet më të...
KushtetE re MarkaFlawless Facial Hair Remuver 18K
Në gjëndje
6,900 L
Friteze me Ajer | Air Fryer | Sovio E shkëlqyeshme për patate të skuqura tradicionale  Gjenerata e fundit Modeli i ri i Fryerës elektrike me ajër ju lejon të shijoni ushqimet ose ushqimet tuaja të preferuara të skuqura pa kaloritë e shtuara nga zhytja e ushqimit në vaj Teknologjia...
KushtetE re MarkaSovio
Në gjëndje
900 L
Pjaster per Meshkuj Modeling Comb Pjaster per meshkuj shume praktike per te shtrire modeluar floket dhe mjekrren. Kreher  per Mjekrren  Gjithashtu me kete  kreher  mund te stiloni dhe mjekrren ne menyre perfekte
KushtetE re MarkaModeling Comb
Kuti Ushqimi Elektrike | Termus Lunch Box Perdorimi ne makine Përfshihen përshtatësi i përdorimit të makinave 12V-24V dhe priza për përdorim shtëpiak 110V. Me ngrohësin tonë elektrik të ushqimit, ju mund të ngrohni vaktin tuaj në shkollë, në zyrë ose gjatë udhëtimit. I përshtatshëm për...
KushtetE re MarkaEletric Lunch Box
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Lamb Led per MakeUp Llamb Led per nje Make Up profesional.Gjithcka qe ju duhet !
Makine Qepese | Mini Makine Qepese Dore Një mini makinë qepëse me vlerë të madhe; e shpejtë dhe i lehtë për t'u përdorur, i lehtë dhe i lëvizshëm. Karakteristikat: Me makinë qepëse portative mund të qepni me lehtësi të gjitha llojet e pëlhurave si mëndafsh, xhins, lëkurë Ajo madje...
Në gjëndje
3,900 L
Pajisje Krepash Helmut | HM-517 Pajisje krepash elektrike Helmut 30cm me termostat për përdorim në shtëpi 1000W E zezë (HM-517) -  Mund të përgatisni shpejt dhe lehtë,krepa petullat, petullat, omëletat,  dhe shumë mëngjese të tjera të preferuara. Berese Krepash Helmut...
KushtetE re MarkaHelmut
Në gjëndje
1,490 L
Pastruese per pikat e zeza | QL-605 Pastruese fytyre me vakum e cila mundeson heqjen e pikave te zeza Emri: Find Black pastrues i pikave të zeza Lloji: Heqës i pikave të zeza Funksioni 1: heqës i poreve të pikave të zeza Funksioni 2: heqës puçrrash Ngjyra: Rozë Materiali: plastikë...
KushtetE re MarkaFind Black
Në gjëndje
1,490 L
Peshore Elektronike - Model A16998 Peshore elektronike prej xhami me nje dezajn shume te bukur Mund ta perdorni gjeresisht per te monitoruar peshen personele ose per te arritur objektivat e synuar. E pajisur me ekran LCD qe te shihet qarte. Me nje kapacitet mates nga 3 deri ne 180KG...
KushtetE re MarkaA-16998
Në gjëndje
2,000 L
Shtrydhese Agrumesh Elektrike Zilan | ZIN-7801 Karakteristika Marka: Zilan Model: ZLn-7801 Funksioni automatik i ndezjes/fikjes Kapaciteti 1.0 lt Rrotullim automatik në drejtim të akrepave të orës dhe kundër akrepave të orës Përfshin mbulesën mbrojtëse të pluhurit...
Tenxhere Elektrike Multicooker | Silver Crest Gjithcka qe ju duhet per nje vakt te shendetshem.Tenxhere elektrike Multicooker Silver Crest  Karakteristika Marka:Silver Crest Modeli:SC-802 Rregullimi automatik i presionit Trup prej inoksi Ruan presionin dhe temperaturen...
KushtetE re MarkaSilver Crest
Në gjëndje
4,490 L
Tostier Thekese Buke | Conti CG-911 Tostier shume cilesor i markes Conti model CG-911 me fuqi prej 2000w. Ky produkt gjen perdorime te gjera ne kuzhine sepse pervec madhesise dhe fuqise qe e karakterizon por eshte e perber dhe nga siperfaqe jo ngjitese e cila pastrohet lehte. Thekese...
KushtetI Ri MarkaConti
Në gjëndje
1,500 L
Xhezve Elektrike Marado |  MA-1626 Xhezve elektrike Marado shumë e thjesht në përdorim,mjafton të keni përgatitur masën e kafes suaj dhe me një shtypje të butonit në pak sekonda kafja juaj është gati.E vecanta e zhezves elektrike është shpërndarja e nxehtësisë nëmënyrë të njëtrajtshme...
Në gjëndje
1,500 L
Xhezve Elektrike Marado MA-1622 Xhezve elektrike shumë e thjesht në përdorim,mjafton të keni përgatitur masën e kafes suaj dhe me një shtypje të butonit në pak sekonda kafja juaj është gati.E vecanta e xhezves elektrike është shpërndarja e nxehtësisë nëmënyrë të njëtrajtshme në të...
Zgare Elektrike (Virtually no Smoke) - ShikoCmimin
Ulje 13%
1
Në gjëndje
3,900 L 3,400 L
Ju kurseni: 500 L
Zgare Elektrike pa Tym Virtyally No smoke ne ShikoCmimin.al.Zgara shume e dashur per te gjithe amvisat e shtepise qe duan te gatuajm pa tym brenda ambiente te shtepise se tyre njesoj si ne natyre
KushtetE re MarkaVirtually No Smokeless
Zjerese Vezesh Elektrike | 7 Kokrra | Egg Poacher Është koha për të bërë vaktin tuaj të mëngjesit të ëndrrave, për çdo vakt. Bëni vezë të përkryer me gëzof çdo herë që dëshironi. Tenxherja elektrike e vezëve gatuan më shumë vezë më shpejt dhe me efikasitet sesa uji i vluar Nuk ka nevojë të...
KushtetE re MarkaEgg Poacher
Zjerese Vezesh Elektrike ne Form Pule Dëshironi një pajisje kuzhine e cila mund të përdoret për të gatuar vezët tuaja të preferuara në mënyrë të shpejtë dhe të lehtë? Zjerese vezesh me avull ne  formë pule është një zgjedhje e mirë. Prodhuar nga materiali PP me cilësi të lartë dhe...
KushtetI Ri MarkaHen Egg Poacher
Cmimi

L  –  L

  • 0L
  • 12900L
Shitesi
Transport Falas