All Brands

Brande te ndryshme nga ShikoCmimin
Aparat Organizues Mbajtëse për Furçën e Dhëmbëve: Dispenser Automatik i Pastës së Dhëmbëve: Ofron një sistem automatik për dispensimin e pastës së dhëmbëve. Ky funksion siguron dozimin e saktë të pastës dhe lehtëson përdorimin e saj, duke reduktuar mbeturinat dhe duke siguruar...
KushtetI Ri NgjyraBardhe
Aparat për Zbardhjen e Dhembeve: Proces Unik Zbardhimi: Ofron një proces zbardhimi unik që garanton dhëmbë të bardhë të pastër pas vetëm 5 përdorimeve. Ky metodë e veçantë siguron një rezultat të dukshëm dhe të qëndrueshëm. Përdorim i Lehtë: Për përdorim të lehtë dhe efikas,...
KushtetI Ri ModeliAparat per zbardhimin e dhembeve
Ne Stok
2,900 L
Aromatizues Makine Smart 2 në 1 me LED: Dizajn Modern dhe Dekorative me LED: Përmban një dizajn modern dhe dekorativ me ndriçim LED. Kjo jo vetëm që e bën atë funksionale, por edhe shton një prekje të bukur vizuale në ambientin e makinës suaj. Funksion 2 në 1: Mundëson aromë...
KushtetI Ri NgjyraZeze
Biçikletë për Fëmijë me Masë 14: Përshtatshme për Fëmijë 3 - 6 Vjeç: Biçikleta është e dizajnuar dhe e përshtatshme për fëmijët në grupmoshën 3 deri në 6 vjeç. Kjo siguron një përvojë të përshtatshme për zhvillimin e aftësive të tyre të koordinimit dhe ecjes. Goma 14 Inç: Gomat...
KushtetI Ri ModeliBiciklet per femije
Bluares Elektrike për Kripë dhe Piper Lehtësi Përdorimi: Lehtësi Përdorimi: Bluaresi është i dizajnuar për të qenë lehtë për t'u përdorur, duke bërë më të thjeshtë procesin e bluarjes së kripës dhe piperit. Fuqizim me Bateri: Fuqizim me Bateri:...
KushtetI Ri LlojiMulli Elektrik per kripe piper etj
Nuk ka stok
4,900 L 2,450 L
Ju kurseni: 2,450 L
Depilator Braun Silk Epil 1 body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color: #f9f9f9; /* Ngjyra e sfondit të mëparshme */ color: #333; /* Ngjyra e...
KushtetE re MarkaBraun
Depilator për Femra | Surker SK-505 body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color: #f9f9f9; color: #333; } .container { max-width: 100%;...
Ne Stok
3,900 L
Detektor Gazi me Alarm: Sensor me Ndjeshmëri të Lartë: Përdor një sensor me ndjeshmëri të lartë, duke mundësuar zbulimin e hershëm të pranisë së gazeve të ndezshëm dhe eksplozive në ambientet ku është instaluar. I Përshtatshëm për Përdorim në Ambiente Familjare dhe Komerciale:...
KushtetI Ri NgjyraBardhe
Ne Stok
900 L
Drejtues Shpine Real Doctors body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color: #f9f9f9; /* Ngjyra e sfondit të mëparshme */ color: #333; /* Ngjyra e...
KushtetI Ri NgjyraZeze
Dritë Led kundër Mushkonjave dhe Insekteve e Karikueshme body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color: #f9f9f9; /* Ngjyra e sfondit të mëparshme */...
KushtetI ri MarkaDrite Led Kunder Mushkonjave
Drite Led me Panel Diellor body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color: #f9f9f9; /* Ngjyra e sfondit të mëparshme */...
KushtetI Ri NgjyraZeze
Drite Led me Sensor Automatik body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color: #f9f9f9; /* Ngjyra e sfondit të mëparshme */...
KushtetE Re ModeliAutomatic Closet LED Light
Dritë LED me Sensor për Tualet body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color: #f9f9f9; color: #333; } .container {...
KushtetI Ri ModeliDrite LED me sensor
Ne Stok
3,300 L
Fshese Pastrimi me Vakum Lehtëson fshirjen e shtëpisë falë sistemit të vakumit. Ideale për çdo lloj dyshemeje. Karakteristikat Kryesore: • I pajisur me bateri të rikarikueshme 2000 Li-ion. • Mos e përdorni për të thithur ujë...
KushtetI Ri ModeliFshese Pastrimi me vakum
Ne Stok
7,000 L
Gërshërë Elektrike Gërshërët elektrike janë të përshtatshme për krasitje pemësh. Diametri maksimal i krasitjes është 22mm. Bateria e inkorporuar ka kapacitet 2Ah dhe voltazhi i saj është 7.2V. Peshojnë rreth 720 gramë dhe përdorin fishë karikimi tip C....
KushtetE re MarkaK646469
Ne Stok
1,900 L
KushtetI Ri NgjyraBardhe
Kacavide Elektrike me bateri Seti permban: Kaçavidën elektrike. Dy kaçavida preçisioni. Dy kaçavida normale. Një brisk. 10 koka për kaçavidën elektrike.
KushtetE re MarkaLiduo
Ne Stok
5,500 L
KushtetI ri MarkaKarrige lekundese per femij
Ne Stok
14,900 L
Kasaforte Sigurie Metalike  Kasaforta Sigurie Metalike e vogel ideale per perdorim ne shtepi ,zyra apo hotele. Kasaforta mund të fiksohet në mur ose dysheme në një vend të sigurt për mbrojtje më të mirë. Trupi i çelikut, bulonat e kyçjes prej çeliku special dhe menteshat e brendshme...
KushtetE re ModeliKasaforte Sigurie Metalike
Show another 20 products
Cmimi

L  –  L

  • 150L
  • 61900L
Shitesi
Transport Falas