Bokse Portabel me Bluetooth 28w

I224433453
2,000 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

BrandOEM MarkaLx35


Boks Bluetooth 5.0 8-Inch me Zë të Pastër dhe Bass të Fuqishëm

Boks Bluetooth 5.0 8-Inch me Zë të Pastër dhe Bass të Fuqishëm

Adhurojeni muzikën me një përjetim dëgjimi të jashtëzakonshëm përmes Boksit Bluetooth 5.0 8-Inch. Kombinimi i teknologjisë së fundit me performancën e shquar të zërit dhe bassit e bën këtë boks një mjet i jashtëzakonshëm për të shijuar muzikën tuaj me një pamje të re dëgjimi.

Karakteristikat Kryesore:

 • Bluetooth 5.0: Lidhuni me lehtësi dhe shpejtësi me pajisjet tuaja të preferuara përmes teknologjisë Bluetooth 5.0. Liria e paqartësisë së kablove është vetëm një lidhje larg.
 • Madhësia e Boksit: 8-Inch: Madhësia e boksit prej 8-inch sjell një përjetim audio të pasur dhe detajuar. Përshtatet me lehtësi në çdo hapësirë për një performancë të fuqishme.
 • Cilësi e Pastër e Zërit me Bass të Fuqishëm: Cilësia e zërit të pastër dhe bassi i fuqishëm bëjnë muzikën tuaj të dalë në pah në një mënyrë të re dhe emocionuese.
 • Boks Stereo: Zëri stereo ofron një përjetim dëgjimi të thellë dhe të pasur, duke bërë çdo kënd muzikor një përvojë immersive.
 • Ekran Digjital: Kontrolloni opsionet dhe parametrat me lehtësi përmes ekranit digital intuitiv. Informacioni është para syve tuaj, bërë që përdorimi të jetë akoma më i thjeshtë.
 • Mbështetje për Muzikë MP3: Përdorni portat USB, kartën e memorisë, ose fishën AUX për të shijuar muzikën tuaj të preferuar në formatin MP3. Mundësitë e shumta ju lejojnë të personalizoni përvojën tuaj dëgjimi.

Përtej karakteristikave teknike, Boksi Bluetooth 5.0 8-Inch shkëlqen me performancën e tij të jashtëzakonshme të zërit. Kombinimi i tonit të pastër dhe bassit të fuqishëm bën çdo melodi të shkëlqejë. Ky nuk është thjesht një boks, por një udhëtim dëgjimi që përmirëson çdo notë.

Bëhuni pjesë e një revolucioni dëgjimi me Boksin Bluetooth 5.0 8-Inch. Jo vetëm një pajisje, por një përvojë e plotë muzikore që ju çon në një udhëtim zanor të padiskutueshëm.

Brand
OEM
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Ngjyra
Zeze
Marka
Lx35
Lloji
Boks me Bluetooth
Fuqia
28w
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni