Bokse per Kompjuter NJSJ 2.0 Usb

X001DWZ2ZF
2,200 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

MarkaNJSJ


Bokset me Bluetooth NJSJ: Audio Cilësi e Lartë dhe Dizajn Modern

Bokset me Bluetooth NJSJ: Audio Cilësi e Lartë dhe Dizajn Modern

Bokset me Bluetooth NJSJ ofrojnë një përvojë të jashtëzakonshme dëgjimi me një dizajn modern që përshtatet lehtësisht në çdo mjedis. Këto bokse ofrojnë lehtësi përdorimi dhe instalimi të shpejtë, duke siguruar një përvojë të përdoruesit të përshtatshme.

Cfarë e bën të veçantë Boksin me Bluetooth NJSJ?

 • Kontrollues i volumit për nivelet e tingujve sipas preferencave tuaja.
 • Bass i fuqishëm dhe cilësi audio e lartë për një dëgjim të pasur.
 • Përvojë cilësore multimediale në shikimin e filmave, luajtjen e lojrave, dhe dëgjimin e muzikës.
 • Fuqizim nga porta USB 5V / 1A për përdorim të përshtatshëm me shumicën e pajisjeve.
 • Dalja e fuqisë maksimale është 6 W (2 x 3 W) për një zë të lartë dhe të qartë.
 • Përgjigja e frekuencave nga 40 Hz deri në 18 KHz për një spektër të plotë të tingujve.
 • Portë Audio Jack 3.5 mm për lidhjen e pajisjeve të tjera audio.
 • Fisha e përfshirë është 1.5 metra për lëvizshmëri dhe fleksibilitet në vendosjen e boksave.

Bokset me Bluetooth NJSJ ofrojnë një përvojë të jashtëzakonshme dëgjimi me teknologjinë më të fundit të Bluetooth.

Përvoja e vërtetë në dëgjim: Përjetoni zërin e pastër dhe të pasur me detaje të muzikës tuaj të preferuar dhe shijoni një cilësi audio të lartë në çdo moment.

Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Ngjyra
Zeze
Marka
NJSJ
Lloji
Bokse per Kompjuter
Main features
3D support
Jo
HD support
Jo
Multimedia
Video playback
Jo
Permasat
Permasat (W x H x D)
65 x 70 x 100 mm.
Pesha
350gr

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni