Boks me Bluetooth HopeStar High Power 80w

6972567700621
11,000 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

BrandOEM MarkaHopestar

Boks me Bluetooth HopeStar High Power 80W:

 1. Bluetooth 5.1:
  • Përdor versionin e fundit të Bluetooth 5.1, ofron një lidhje të shpejtë dhe stabile me pajisjet e tjera Bluetooth.
 2. Fuqi Dalëse 50W:
  • Fuqia dalëse e boksit është 50W, duke siguruar një tingull të fuqishëm dhe të cilësuar për përvojë dëgjimi të përsosur.
 3. Kohë Përdorimi 6-8 Orë:
  • Kapaciteti i baterisë prej 1200mAh mundëson karikim për 6 deri në 8 orë përdorimi, duke bërë boksin të përshtatshëm për përdorim të gjatë pa nevojën për karikim të shpeshtë.
 4. Rryma Elektrike Input 5V / 2A:
  • Përdor një rrymë elektrike input prej 5V / 2A, e cila mundëson karikim të shpejtë dhe efikas nëpërmjet fishës USB to Type-C të përfshirë në paketim.
 5. Tipi i Baterisë: 16850 Lithium Ion:
  • Përdor një bateri tipi 16850 lithium-ion, një teknologji e avancuar e baterive për performancë dhe jetëgjatësi të zgjeruar.
 6. Suporton Kartë TF, Fishë AUX, Radio FM:
  • Boksi ofron shumë mundësi përdorimi duke suportuar kartën TF, fishën AUX për lidhje të ndryshme audio, dhe radio FM për dëgjim të stacioneve të preferuara.
 7. Rezistent ndaj Pikave të Ujit:
  • E rezistent ndaj pikave të ujit, duke e bërë atë një zgjedhje të përshtatshme për përdorim jashtë dhe në ambiente të lagura.
 8. Paketimi Përmban:
  • Boksin.
  • Fishën AUX.
  • Fishën USB to Type-C.
  • Manual përdorimi.
  • Mikrofon.

Ky boks me Bluetooth HopeStar High Power 80W ofron një kombinim të fuqisë, teknologjisë së fundit Bluetooth, dhe rezistencës ndaj ujit. Me shumë mundësi përdorimi dhe paketim të plotë, ky boks mund të jetë një zgjedhje e shkëlqyer për dëgjim të cilësuar në çdo kënd të shtëpisë apo duke qenë në lëvizje.Brand
OEM
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Hopestar
Modeli
A50
Lloji
Boks me Bluetooth
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni