Blender Dore 4ne1 Sokany | HB-7484

2,450 L
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 


Blender Dore Sokany 4ne1 | HB-748-4

Blender Dore Sokany 4ne1 | HB-748-4

Blenderi Dore Sokany 4ne1 | HB-748-4 është një produkt efikas dhe i fuqishëm, i cili sjell komoditet në jetën tuaj. Me një motor të fuqishëm prej 700W dhe materiale cilësore të çelikut inox, ky blender është një zgjedhje e përkryer për përdorim në shtëpi apo ambiente profesionale.

BLENDER DORE Sokany 4 NE 1

I përshtatshëm për përzierjen, rrahjen, copëtimin, përzierjen e ushqimit ose frutave. Seti i blenderit të dorës vjen me një dorezë motori, një koke copetuese, një rrahëse, një gotë matëse, një enë bluarjeje me teh dhe një kapak. Ky është një blender shumëfunksional për përdorim profesional ose shtëpiak.

Doreza e motorit mund të lidhet me secilën prej bashkëngjitjeve dhe ka cilësime të shpejtësisë maksimale dhe të rregullueshme për kërkesat tuaja të ndryshme për përzierje. Motori që fuqizon blenderin, koken copetuese dhe grirësin është në dorezën e formës ergonomike, e cila është e rehatshme për t'u mbajtur dhe e lehtë për t'u kontrolluar.

KARAKTERISTIKA:

 • Pesha e paketimit në kg: 1.454 kilogramë
 • Modeli: SK-748-4
 • Marka: SOKANY
 • Lloji: Blender/Copetues/Rrahes/Grires
 • Fuqia: 700 watts
 • Lloji: Blender dore
 • Materiali: Çelik inox

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni