Aparat Tensioni Elektronik YE650A

B121098
3,400 L
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Aparat për Matjen e Tensionit:

 1. Matja e Tensionit dhe Rrahjeve të Zemrës:
  • Përdoret për të matur tensionin e gjakut dhe ritmin e zemrës. Ky aparat ofron një mjet të përshtatshëm për monitorimin e shëndetit të sistemit të gjakut dhe zemrës në ambientet e shtëpisë.
 2. Matës Dixhital i Presionit të Gjakut:
  • Pajisja është një matës dixhital i presionit të gjakut, duke ofruar një lexim të saktë dhe të shpejtë të vlerave të presionit të gjakut.
 3. Ekran Dixhital LCD:
  • Përmban një ekran dixhital LCD të qartë dhe të lehtë për tu lexuar. Ky ekran shfaq informacionin e matjes së tensionit të gjakut dhe ritmit të zemrës në një format të kuptueshëm.
 4. Fryrje Automatike:
  • Ka një funksion fryrje automatike, që e bën të lehtë për përdorim. Aparati fillon të matë tensionin e gjakut dhe ritmin e zemrës automatikisht pasi të vendoset në vendin e përshtatshëm.
 5. I Lehtë në Përdorim:
  • Dizajni i thjeshtë dhe intuitiv e bën këtë aparat të tensionit të lehtë për përdorim. Përdoruesit mund ta përdorin me lehtësi për të kontrolluar presionin e gjakut dhe ritmin e zemrës në mënyrë të përditshme.

Ky aparat për matjen e tensionit ofron një mënyrë të rehatshme dhe të saktë për monitorimin e shëndetit të sistemit të gjakut dhe zemrës në shtëpi. Me karakteristikat e tij dixhitale, fryrjen automatike dhe ekranin e qartë LCD, ky aparat bëhet një zgjedhje e shkëlqyer për përdoruesit që dëshirojnë të mbajnë nën kontroll shëndetin e tyre kardiovaskular.

Brand
ShikoCmimin Shendeti
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Marka
Yuwell
Modeli
YE650A
Lloji
Aparat Tensioni
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni