Aparat Mbajtese Furcash Dhembesh

10001309
1,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

BrandAll Brands MarkaGood Day

Aparat Organizues Mbajtëse për Furçën e Dhëmbëve:

Dispenser Automatik i Pastës së Dhëmbëve:

 • Ofron një sistem automatik për dispensimin e pastës së dhëmbëve. Ky funksion siguron dozimin e saktë të pastës dhe lehtëson përdorimin e saj, duke reduktuar mbeturinat dhe duke siguruar higjienë të përsosur.

Mbajtëse për Furçën e Dhëmbëve:

 • Ka një pjesë speciale që funksionon si mbajtëse për furçën e dhëmbëve. Kjo ndihmon në mbajtjen e furcës në një vend të përcaktuar dhe e mbrojtur nga ndotjet.

Mbajtëse për Tharësen e Flokëve:

 • Përmban një mbajtëse për tharësen e flokëve, duke e bërë të përshtatshme për përdorimin e përditshëm dhe mbajtjen e tharëses në një vend të sigurt.

Katër Gota për Shpërlarjen e Gojës:

 • Përfshin katër gota të dedikuara për shpërlarjen e gojës. Kjo ofron një zgjidhje të përshtatshme për përdoruesit që duan të mbajnë një higjienë të përsosur të gojës.

Material i Tejrezistues Polipropilen:

 • E përbërë nga polipropileni tejet rezistent, duke siguruar një strukturë të qëndrueshme dhe të përshtatshme për përdorim afatgjatë.

Përmasat: 32 x 18 x 11 cm:

 • Me përmasat e saj të mesme, e bën të lehtë për vendosjen në banjë ose kuzhinë, duke siguruar organizim dhe efikasitet në përdorim.

Ky aparat organizues mbajtës për furcën e dhëmbëve ofron një zgjidhje të integruar për nevojat e përditshme të higjienës orale dhe personale. Me kombinimin e disa funksioneve të rëndësishme në një dizajn të përshtatshëm, ky organizues bëhet një zgjedhje e shkëlqyer për përdoruesit që dëshirojnë të mbajnë rendin dhe të kujdesen për higjienën e tyre me lehtësi.

Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Ngjyra
Bardhe
Marka
Good Day
Modeli
Aparat Organizues
Lloji
Mbajtese Furcash Dhembesh
Materiali
Polipoprilen
Permasat
Permasat (W x H x D)
32 x 18 x 11 cm.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni